اولین همایش داتیکس

دسته : اخبار سایت

بسمه تعالی

اولین همایش داتیکس با رویکرد فروش و خدمات پس از فروش دستگاه های جوجه کشی در ایران برگزار شد. این همایش با حضور بیش از یکصد مشارکت‌کننده متخصص در امر فروش و خدمات پس از فروش از سراسر ایران در سالن همایش‌های مجتمع پردیس تهران 24 شهریور به همت شرکت بلدرچین دماوند برگزار گردید.

همایش داتیکس راس ساعت9 صبح با پذیرش از مهمانان و پذیرایی صبحانه شروع شد و ساعت۱۰ با آئین افتتاح و سخنرانی آقای مهندس علی گرداد کار خود را آغاز کرد.

به گفته علی گرداد، این شرکت در راستای ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی با برپایی کارگاه های تخصصی و دعوت از اساتید بین المللی فروش، ارتباط با مشتری، خدمات پس از فروش در همایش داتیکس اولین گام های جدی را برداشته است.

علی گرداد در اولین همایش داتیکس

بخش ابتدایی در اولین همایش داتیکس

دکتر جمال قمری پیرامون مسائل فروش و افزایش سطح رضایت مشتری در این همایش سخنرانی نمود. پس از ایشان، مهندس سبحان قاسمیان با کارگاه آموزش حسابداری کسب و کار و مهندس علی سرگلزایی با کارگاه دیجتال مارکتینگ و آنالیز وضعیت رقابت فروش دستگاه‌های جوجه کشی در فضای مجازی، مباحث خود را ارائه دادند.

جمال قمری در همایش داتیکس 1

بخش دوم در همایش داتیکس 1

در بخش دوم همایش مباحث تئوری خدمات پس از فروش دستگاه‌های جوجه کشی با سخنرانی آقای احسان مصلحی مدیر تولید شرکت بلدرچین دماوند و مهندس رسول بیانلو مدیر بخش الکترونیک شرکت دماوند آغاز شد و در ادامه کارگاهی عملی پیرامون کار با انواع دستگاه‌های جوجه کشی و تعمیرات دستگاه جوجه کشی احتمالی برگزار شد.

مهندس رسول بیانلو در همایش داتیکس 1

مصلحی در خاتمه این بخش عنوان کرد: 24 شهریور تاریخی ماندگار در خاطر مسئولان صنعت جوجه کشی کشور خواهد ماند. اولین همایش داتیکس همانطور که انتظار داشتیم با استقبالی پرشکوه برگزار شد و ما برای ادامه این مسیر مصمم تر شدیم.

آموزش تعمیرات دستگاه جوجه کشی در رویداد داتیکس

بخش سوم همایش داتیکس

در بخش سوم از همه نمایندگی‌های فروش و عوامل خدمات پس از فروش شرکت بلدرچین دماوند که در این همایش حاضر بودند، تقدیر و هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید. همچنین از ۴ نمایندگی برتر، با حضور مدیران بلدرچین دماوند تقدیر ویژه به عمل آمد و تندیس بلدرچین دماوند را دریافت نمودند.

تقدیر و تشکر از نمایندگی ها در اولین همایش داتیکس

رونمایی از محصولات جدید در اولین همایش داتیکس

در پایان با معرفی محصولات در دست تولید و رونمایی از سری جدید محصولات بلدرچین دماوند همچون: دستگاه جوجه کشی خانگی داتیکس 5، تجهیزات پرورش طیور دانخوری و آبخوری جوجه و سبدهای هچر و اسپری ضدعفونی مخصوص دستگاه جوجه کشی و تجهیزات پرورش طیور بلدرچین دماوند رسما ورود خود را به جمع تولید کنندگان دستگاه جوجه کشی خانگی و کوچک، اعلام نمود.

رونمایی از محصولات جدید بلدرچین دماوند

گرداد در خاتمه گفت: بلدرچین دماوند در سالهای گذشته رویکردی مشتری مدار داشته و اکثر همکاران و مشتریان، از این شرکت به خوشنامی یاد میکنند، لذا با توجه به افزایش محصولات شرکت در سطح جامعه، قصد داریم با توسعه خدمات و ارتقای کیفیت این مسیر را ادامه داده و حتی درخشان تر از قبل عمل کنیم.

اسپری ضدعفونی کننده دستگاه جوجه کشی

او گفت:« دستگاه های جدید جوجه کشی بلدرچین دماوند با طراحی خاص و سطح بالایی از تکنولوژی و پس از سپری کردن آزمایشات متعدد به زودی وارد بازار خانواده شد. همچنین سری جدید دستگاه های سایز متوسط پس از گذراندن تست های مربوطه تا پایان سال به بازار عرضه خواهد شد.»

داتیکس(Datix)، عنوانی اختصاری برای همایش ها و نمایشگاه های مرتبط با فعالیت های شرکت بلدرچین دماوند مرتبط با صنعت دام و طیور است که امیدواریم به عنوان اهرمی برای پیشرفت تولیدات داخلی در این حوزه ماندگار بماند. این همایش با رویکردهای گوناگون پیرامون تولید و فروش خدمات پس از فروش و مباحث آموزشی کاربری با دستگاه های جوجه کشی و پرورش طیور با یک برنامه ریزی مشخص سالانه در چند نوبت در نقاط مختلف کشور برپا خواهد شد.

نظرات کاربران

کارشناسان شرکت در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود

17 فروردین 1400

سلام وقت بخیر اقای مهندس ما با مشکل قطع برق شهری مواجه هستیم می خواستم بپرسم که بعد از قطع برق شهر تا چه مدت زمان مشکلی برا تخم ها پیش نمیاد.تشکر

    31 مرداد 1400

    سلام دوست عزیز
    حدود یک ساعت. البته به دمای اتاق و زمان نزدیک شدن تخم ها به جوجه (هچ) هم بستگی دارد.