گروه بلدرچین دماوند در سال 1388 با مشارکت جمعی از متخصصان علوم مختلف در استان تهران  تشکیل شد. البته این گروه با هدف نیل به تعالی و پیشرفت علمی و صنعتی فعالیت خود را از سال 1374با پرورش بلدرچین آغاز نمودند و از سال1383 در زمینه پژوهش های علمی و صنعتی فعالیت های خود را گستراندند. که پس از مطالعات و آزمایشات متعدد موفق به کسب شیوه های نوین در امر پرورش صنعتی بلدرچین شدند و در این راستا گروه صنعتی بلدرچین دماوند با استفاده از این دانش اقدام به تولید تجهیزات تخصصی پرورش بلدرچین نموده است.

انواع قفس پرورشی بلدرچین ، دستگاه های جوجه کشی پرندگان ، کشتارگاه ، پرکن و …

با توجه به گسترش تولید بلدرچین در ایران نیاز به استفاده از دستاوردهای روز علمی دنیا در زمینه پرورش ضروری بنظر می رسد. در این راستا گروه علمی بلدرچین دماوند جهت تامین نیازهای علمی و فنی تولید کنندگان و پل ارتباطی دانشگاه با مزارع تولید بلدرچین تاسیس گردید.

گروه علمی بلدرچین دماوند متشکل از اساتید و دانشجویان متخصص در زمینه پرورش طیور بوده که با تالیف و ترجمه مقالات معتبر درباره بلدرچین وهمکاری با دانشجویان فوق لیسانس و دکتری در تولید پایان نامه ها و پروپازال های تخصصی مرتبط با بلدرچین به تولید دانش دراین صنعت می پردازد .

امروز بنا بر شواهد و نظرات مشتریان، بلدرچین دماوند موفق ترین در تولید دستگاه های جوجه کشی پرندگان در سایز های مختلف می باشد. جوجه درآوری بالا، مصرف کم انرژی، مقاومت دستگاه در برابر نوسانات، خدمات پس ازفروش گسترده و قوی در کشور و کشورهای هم جوار، رعایت اصول طراحی صنعتی در تولید دستگاه های جوجه کشی و از همه مهم تر کیفیت جوجه خروجی از دستگاه می باشد.

بلدرچین دماوند امروز خوشحال است از اینکه توانسته با تولیدات عالی خود موجب اشتغال جوانان و خانواده ها را فراهم نماید.

 هم اکنون بلدرچین دماوند در تمامی استان های کشور نماینده فروش فعال دارد و درجهت گسترش شبکه توزیع و خدمات خود نمایند و عامل فروش جذب می نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر دریافت نمایندگی با 02177955451 تماس بگیرید

ارزش های بلدرچین دماوند

تداوم در بهبود و رشد مستمر
grow

ما هرروز به دنبال یادگیری و بهتر شدن هستیم. رشد، توسعه دائمی، یادگیری و بهبود مستمر را با آغوشی باز پذیراییم.

تغییرات را مشتاقانه می پذیریم
change

همواره وضعیت کنـونـی خود را آزمایش می کنیم و در راستای ارتقاء آن می کوشیم.

برنده ، برنده ، برنده
winer

خلق شرایطی که در آن مشتری و بلدرچین دماوند همگی برنده باشند.

چشم اندازی بزرگ
veiw

تفکری بزرگ، تفکری خلاق و فراتر از چارچوب در واحد تحقیق و توسعه شرکت

حق با مشتری است
customer

 تصمیمات ما در راستای  حفظ و جلب اعتماد مشتریان گرفته می شود.

در کنار هم یک خانواده ایم
family

ما سازمانی هستیم که با یکدلی و صداقت نسبت به تعهداتمان زندگی می کنیم.

شرکت بلدرچین دماوند دارای نماد دوستاره از سازمان توسعه تجارت الکترونیک می باشد تا شما مشتریان محترم بتوانید با اطمینان خاطر از طریق سایت شرکت ضمن مقایسه محصولات ، سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت و پیگیری بفرمایید

ثبت و ارسال شکایات قوانین و مقررات

logo-samandehi