هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران

دسته : اخبار نمایشگاه

هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران نیز همانند سال های گذشته محل مناسبی برای گردهمایی شرکت های بزرگ و کوچک داخلی و خارجی این حوزه می باشد. البته شرایط اقتصادی حاکم در ایام این دوره از نمایشگاه فرصت حضور را از بعضی شرکت های نوپا که سرمایه زیادی ندارند گرفت. تعدادی از شرکت ها نیز نتوانستند مانند سال های قبل با قدرت در این نمایشگاه حضور پیدا کنند. این رویداد فرصت خوبی برای افرادی است که به این حوزه علاقمند هستند و یا به فکر راه اندازی کسب و کار در حوزه دام و طیور می باشند تا با شرکت های فعال این حوزه آشنا شوند.

هفدهمین نمایشگاه دام و طیور تهران به مدت 4 روز از تاریخ 15 شهریور ماه 1397 شروع شد. روز دوم نمایشگاه دام و طیور که قرار بود در روز جمعه 16 شهریور برگزار شود به دلیل سفر رئیس جمهور روسیه آقای پوتین به تهران لغو شد و به ازای آن این روز دوشنبه 19 شهریور به ایام بازدید افزوده گردید. این رویداد بزرگ حوزه دام و طیور در محل نمایشگاه بین المللی تهران به آدرس: تهران – اتوبان چمران – پارک وی – نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. ساعت بازدید از نمایشگاه در این دوره از ساعت 10 صبح الی 6 عصر می باشد.

حضور بلدرچین دماوند در هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران

شرکت بلدرچین دماوند نیز همانند سال های گذشته قوی تر و بهتر در این دوره از نمایشگاه در خدمت همراهان قدیمی و جدید و بازدیدکنندگان نمایشگاه در سالن 5 (سالن ملل) بود. در تصویر نیز محل قرار گیری سالن های نمایشگاه قابل مشاهده می باشد.

به مناسبت این ایام دستگاه های جوجه کشی خانگی دماوند (مدل DQ30, DQ40, DQ50) با 15 درصد تخفیف و مدل های دیگر با 10 درصد تخفیف عرضه شدند.

روز نخست هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران

روز نخست نمایشگاه با بازدید شرکت ها از غرفه ها شروع شد. در اولین روز از هفدهمین دوره نمایشگاه دام و طیور تهران غرفه های موجود با استقبال نسبتا خوب شرکت کنندگان روبرو شدند. بازدیدکنندگان زیادی به غرفه شرکت بلدرچین دماوند مراجعه کردند و از پیشنهادات شگفت انگیز و تخفیف های ویژه خرید دستگاه جوجه کشی استفاده کردند. بعضی از افراد نیز از حضور کارشناسان بلدرچین دماوند در غرفه نهایت استفاده را بردند و از خدمات مشاوره جهت راه اندازی مزرعه های پرورش پرندگان از قبیل پرورش بلدرچین ، غاز، اردک و… به طور کاملا رایگان بهره بردند.

گزارش تصویری شرکت دماوند از اولین روز هفدهمین نمایشگاه دام و طیور

روز اول هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور  روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور

روز اول هفدهمین نمایشگاه دام و طیور

دومین روز نمایشگاه دام و طیور سال 1397

دومین روز این دوره از نمایشگاه در تاریخ 17 شهریور برگزار شد. روز دوم نمایشگاه بازدید کننده بیشتری نسبت به روز اول داشت. تعطیل شدن نمایشگاه در روز جمعه (16 شهریور) نیز باعث شد تا مردم شهرهای دیگر که قصد بازدید از نمایشگاه در این روز را داشتند متاسفانه فرصت بازدید از نمایشگاه را از دست بدهند.

غرفه شرکت بلدرچین دماوند در این روز با استقبال بی نظیر مردم روبرو شد. تعداد زیادی از بازدید کنندگان نیز از پیشنهادات شگفت انگیز شرکت استفاده کردند. در این روز نیز همانند روز اول افرادی زیادی از خدمات مشاوره بلدرچین دماوند در راه اندازی مزارع پرورش پرندگان برای کسب درآمد بهره بردند. در بین بازدیدکنندگان، برخی مشتریان قدیمی با حضور در غرفه ضمن بازدید از محصولات به ارائه نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند که امیدواریم اینگونه ارتباطات به رشد و شکوفایی بیشتر بلدرچین دماوند کمک کند.

گزارش تصویری از روز دوم دوره هفدهم نمایشگاه بین المللی دام و طیور

روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397  روز دوم هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397 روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397 روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397 روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397 روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397  روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397 روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397 روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397

روز دوم نمایشگاه دام و طیور سال 1397

سومین روز هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران

روز سوم نمایشگاه نسبت به روزهای قبل با استقبال کمتری روبرو شد. در این روز نمایندگان فعال بلدرچین دماوند از غرفه شرکت بازدید کردند. در روز سوم مانند روزهای قبل بازدیدکنندگان از پیشنهادات شگفت انگیز ویژه نمایشگاه استفاده کردند. ارائه مشاوره در راه اندازی مزرعه پرورش پرندگان در این روز نیز در غرفه بلدرچین دماوند توسط کارشناسان حرفه ای انجام شد. یک بازدید کننده نیز از این مشاوره نهایت استفاده را برد و برنامه کامل خود برای راه اندازی مزرعه پرورش بلدرچین را دریافت کرد. در نهایت برای نگهداری بلدرچین های تخمگذار قفس بلدرچین که توسط شرکت دماوند ساخته می شوند را خریداری نمود.

گزارش تصویری از روز سوم هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور

سومین روز هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران روز سوم دوره هفدهم نمایشگاه دام و طیور سومین روز نمایشگاه دام و طیور 1397 روز سوم نمایشگاه بین المللی دام و طیور 97 سومین روز هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران روز سوم نمایشگاه دام و طیور 97

روز پایانی نمایشگاه بین المللی دام و طیور 1397

روز چهارم نمایشگاه به دلیل جا به جا شدن تاریخ آن با استقبال چندان زیادی روبرو نشد. محدود افرادی که در این روز به غرفه ها مراجعه کردند کسانی بودند که در روزهای گذشته اطلاعات خود را برای خرید محصولات بالا برده بودند و در این روز به قصد خرید در نمایشگاه حضور پیدا کردند. در روز آخر شرکت ها نیز به غرفه های همکار مراجعه کردند.

گزارش تصویری بلدرچین دماوند از هفدهمین نمایشگاه دام و طیور

روز چهارم هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران روز چهارم نمایشگاه دام و طیور 97 روز پایانی نمایشگاه دام و طیور 1397 آخرین روز دوره هفدهم نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران روز پایانی هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران

نظرات کاربران

کارشناسان شرکت در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود

26 مهر 1397

سلام نمایشگاه بعدی تون چه وقت هست و آیا در نمایشگاه های شما تخفیفی هست یا نه به ایمیلم بفرستید

    6 آبان 1397

    سلام دوست عزیز
    دوره بعدی نمایشگاه ان شاالله در سال 98 برگزار می شود و هنوز تاریخ دقیق آن اعلام نشده است.