قیمت دستگاه جوجه کشی

عوامل زیادی در تعیین قیمت دستگاه جوجه کشی موثر است. مهم ترین این عوامل را به صورتی لیست در آورده ایم که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. توضیحاتی نیز درباره ی هر کدام داده ایم.

عوامل تاثیر گذار در بهای دستگاه جوجه کشی:

 1. کیفیت قطعات
 2. گارانتی و خدمات پس از فروش
 3. سایز دستگاه (بزرگ یا کوچک)
 4. برند یا شرکت سازنده دستگاه جوجه کشی

سایز دستگاه چه تاثیری در قیمت دستگاه جوجه کشی دارد؟

دستگاه های جوجه کشی موجود در بازار از نظر سایز به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

 1. دستگاه جوجه کشی خانگی
 2. دستگاه جوجه کشی نیمه صنعتی
 3. دستگاه جوجه کشی صنعتی

در واقع دستگاه های جوجه کشی با ظرفیت بیشتر (صنعتی) قیمت به صرفه تری نسبت به دستگاه های کوچک با ظرفیت کم تر دارند.

با محاسبه نسبت قیمت به ظرفیت موضوع بالا کاملا برای شما روشن خواهد شد.

به عنوان مثال: مقایسه دو دستگاه با ظرفیت های ۸۴ عددی و ۴۲۰ عددی را در زیر مشاهده کنید:

۹.۳۰۰ = ۸۴ / ۷۸۰.۰۰۰

۳.۶۰۰ = ۴۲۰ / ۱.۴۹۰.۰۰۰

همانطور که مشاهده کردید با بیشتر شدن ظرفیت دستگاه هزینه ای که بابت هر تخم پرداخته می شود کمتر می شود.

 بعضی از قطعات به کار رفته در  دستگاه های جوجه کشی صنعتی و خانگی یکسان می باشد، مانند: سیستم کنترل، سنسور و…

بعضی از قطعات مانند فن سیرکوله هوا، المنت و… نیز در دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی یکسان نیست.

خریدار دستگاه، در واقع ما به التفاوت قطعات غیر یکسان را می پردازد.

قیمت دستگاه جوجه کشی 84 عددی بررسی قیمت دستگاه جوجه کشی 420 عددی

تاثیر کیفیت قطعات بر قیمت دستگاه جوجه کشی

کیفیت و نوع قطعات به کار رفته در دستگاه جوجه کشی مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه می باشد. برای تهیه ماشین جوجه کشی با کیفیت باید بهای بیشتری نیز پرداخت شود. قطعاتی مثل سیستم کنترل، سنسورهای دما و رطوبت و بدنه دستگاه جوجه کشی باید از بهترین نوع خود باشند تا راندمان بالا در جوجه کشی را نصیب شما کنند.

تشخیص جنس با کیفیت تقریبا کار دشواری است. شرکت بلدرچین دماوند به عنوان یکی از بهترین تولید کننده دستگاه جوجه کشی برای این که بتواند دستگاهی با کیفیت عالی تولید کند آزمایشات و تحقیقات زیادی انجام داده است. تمامی قطعات دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند پس از این آزمایشات انتخاب شده اند تا مصرف کنندگان این دستگاه ها در طی جوجه کشی با کمترین مشکل روبرو شوند و از کار خود لذت ببرند. از جمله این تحقیقات می توان به انتخاب در سیستم کنترل میکرو کنترلر صنعتی و سنسورهای تر و خشک اشاره کرد.

بررسی قیمت سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی بررسی قیمت سنسور دستگاه جوجه کشی

نکته مهم درباره ی کیفیت قطعات دستگاه جوجه کشی

همیشه استفاده از قطعات گران قیمت و با کیفیت نشانه ی کیفیت بالای دستگاه جوجه کشی نیست. قطعات علاوه بر کیفیت بالا باید مناسب برای استفاده در دستگاه جوجه کشی نیز باشند. به عنوان مثال شرکت بلدرچین دماوند برای اولین بار در ایران از سال ۸۷ تا ۸۹ دستگاه های خود را با انواع سنسورهای sht  (sht75) (sht22) (sht20) (sht15) (sht11) سوئیسی روانه بازار کرد. این سنسورها در نوع خود سنسور های خوبی هستند اما برای استفاده در دستگاه جوجه کشی مشکلات زیر دارند:

       ۱. حساس بودن به پرز جوجه

       ۲. آسیب پذیر بودن نسبت به مواد ضدعفونی کننده مثل فرمالین

       ۳. بعد از چند دوره جوجه کشی خراب شده که این خرابی ممکن است در بین یک دوره جوجه کشی برای شما ضرر به همراه داشته باشد.

مشکلات ذکر شده باعث شد شرکت بلدرچین دماوند از سال ۸۹ به بعد از این نوع سنسورها استفاده نکند و به جای آن ها از سنسور تر و خشک که مناسب دستگاه جوجه کشی می باشد استفاده کند.

بررسی سنسور sht برای قیمت دستگاه جوجه کشی

آیا برند بر قیمت دستگاه جوجه کشی تاثیر گذار است؟

خرید از یک برند خوش نام و معتبر برای همه لذت بخش می باشد. در خرید دستگاه جوجه کشی نیز همینطور است. اما چگونه یک برند مثل بلدرچین دماوند یا … خوش نام و معتبر می شود؟ چرا برند بر قیمت تاثیر گذار است؟

دو سوال بالا همیشه برای همه مشتریان سوال بوده است. اگر این سوالات در ذهن شما هم ایجاد شده است با خواندن ادامه این مطلب جواب خود را دریافت کنید.

عوامل و دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شوند یک برند یا نام تجاری تبدیل به یک برند معتبر شود که در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

       ۱. کیفیت محصول

همانطور که در بخش قبلی گفتیم کیفیت یکی از عواملی است که در قیمت دستگاه جوجه کشی تاثیر گذار است. علاوه بر قیمت، شرکتی که محصول با کیفیت تولید می کند با گذشت زمان تبدیل به یک برند معتبر می شود.

       ۲. گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش

تولید کننده ای که محصولش گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی داشته باشد و برای خریدار ثابت شده باشد یک برند محبوب حساب می شود.

       ۳. ارائه مشاوره به خریدار هنگام خرید محصول

همه دوست دارند زمانی که اقدام به خرید محصول می کنند توضیحات کاملی از محصول یا مشاوره ای به آن ها داده شود. برندی معتبر است که توضیحات و مشاوره اش کاملتر و دقیق تر باشد. هنگام فروش محصول فقط به فکر سود نباشد و به دنبال کمک به خریدار باشد.

       ۴. طراحی صنعتی و اصولی و انجام معاملات قانونی

شرکتی که به صورت صنعتی و کاملا اصولی دستگاه تولید می کند با یک سازنده که به صورت غیر صنعتی اقدام به ساخت دستگاه می کند تفاوت هایی دارند.

همچنین یک تولید کننده صنعتی معاملتش قانونی بوده و حقوق دولتی اعم از پرداخت مالیات را نیز رعایت می کند. این اصل یکی از مهم ترین نشانه های یک برند معتبر است.

احتملا با خواندن دلایل بالا جواب این که چرا برند در قیمت تاثیر گذار است را نیز پیدا کرده اید.

نکته مهم درباره ی تشخیص برند معتبر

برخی از تولید کننده های ماشین جوجه کشی که دستگاه هایشان دارای کیفیت مطلوب نیست اقدام به تبلیغات زیاد می کنند. این تبلیغات برای آن ها هزینه های زیادی را در بردارد که برای تامین این هزینه ها مجبور هستند که دستگاه های خود را نسبت به دستگاه مشابه تقریبا ۲۰ درصد گرانتر بفروشند.

گارانتی  و خدمات پس از فروش عاملی مهم در قیمت دستگاه جوجه کشی

قیمت دستگاه هایی که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی هستند با دستگاه هایی که این ویژگی مهم را ندارند کمی تفاوت قیمتی دارند.

تمامی دستگاه های شرکت بلدرچین دماوند دارای یک سال گارانتی واقعی هستند. خدمات رسانی برای هر کدام از محصولات در هر جای کشور به بهترین نحو ممکن انجام می شود.

تا پنج سال پس از خرید دستگاه برای تامین قطعات مورد نیاز دستگاه نیازی به سرگردانی در بازار ندارید و از طریق تماس با واحد فروش می توانید قطعه خود را خریداری کنید.

نکته: هر دستگاه جوجه کشی که قیمت بالا دارد لزوما دستگاه با کیفیت و دارای راندمان بالا نیست. توصیه میکنیم قبل از خرید دستگاه حتما تحقیقاتی درباره ی سازنده دستگاه انجام دهید. شما همچنین می توانید در شهر یا روستا خود از افرادی کار جوجه کشی انجام می دهند برای شناختن یک برند معتبر کمک بگیرید.

شما میتوانید نظرات و سوالات خود را در بخش نظرات ثبت کنید و کارشناسان ما پاسخ شما را در اسرع وقت خواهند داد.

59 دیدگاه برای “لیست قیمت دستگاه جوجه کشی صنعتی و خانگی و عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در تهران به دفتر مرکزی شرکت واقع در نارمک – خیابان آیت – پلاک ۳۳۷ مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد نمایندگی قم نیز لطفا با دفتر تماس بگیرید.

 1. حمید گفته:

  سلام خسته نباشید تو نوشهر یا چالوس هم نمایندگی دارین من دستگاه جوجه کشی با ظرفیت ۳۰۰ تایی میخوام نظرتون چیه لطفا راهنمایی کنید

  • manager گفته:

   سلام حمید عزیز
   در شهرهایی که به آن اشاره کردید نمایندگی نداریم. شما می توانید جهت کسب مشاوره و خرید با دفتر مرکزی تهران تماس بگیرید.

 2. علی گفته:

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  دارم برای شروع یه دستگاه جوجه کشی میسازم که امروز فهمیدم sht20 به درد این کار نمیخوره.
  اگه میشه لطف کنین مدل سنسور سازگار با این کار رو بهم بگید.
  ممنونم
  صادقیان زاده

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   برای جوجه کشی شما می توانید از سنسورهای دیجیتال و یا تر و خشک استفاده نمایید که شرکت دماوند به علت دقت بالا و خرابی کم تر سنسورهای تر و خشک استفاده می کند. البته لازمه استفاده از این سنسور داشتن سیستم کنترل متناسب با آن است که شما می توانید از شرکت بلدرچین دماوند تهیه نمایید.

 3. رامین حقیقت گفته:

  سلام بر شما و خدا قوت
  ان شاالله همیشه موفق و پیروز باشید.
  میشه بفرمائید توی بوشهر هم نمایندگی دارید ؟
  و اینکه قیمت ها مقطوع هست مثلا برای یک دستگاه DQ150 مبلغ نهائی چقدر میشه.
  بسیار سپاسگذارم

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   در برازجان نمایندگی داریم. جهت کسب اطلاعات با دفتر تماس حاصل فرمایید.
   قیمت دستگاه جوجه کشی dq150 با بخور دیسکی ۲۵.۵۰۰.۰۰۰ ریال و با بخور التراسونیک ۲۶.۵۰۰.۰۰۰ ریال می باشد.

 4. حمیدرضا گفته:

  سلام میخاستم یک دستگاه جوجه کشی که هم برای جوجه کشی از پرندگان وسایرطیور بشه استفاده کرد معرفی کرده قیمتشم رو هم برام بفرستید

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   همه دستگاه ها برای همه پرنده ها قابل استفاده است. شما با توجه به بودجه خودتان می توانید یکی را انتخاب نمایید. ما در خدمت شما هستیم.

 5. علی گفته:

  سلام
  قیمت دستگاه dq100 در تاریخ ۲۷ شهریور ۹۷ از شرکت گرفتم فرمودن ۲۳۰۰۰۰۰ بعد از نمایندگی کرمان قیمت گرفتم همون مدل گفت ۲۹۰۰۰۰۰ کمی نظارت روی قیمت ها بد نیست!!

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   اگر نمایندگی رسمی شرکت باشد قیمت یکسان با دفتر مرکزی تهران دارد. اما گاهی بعضی از نمایندگان در کنار دستگاه خدمات اضافه ارائه می نمایند که بابت آن هزینه ای دریافت می کنند که آن توافقی است.

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   خرید اینترنتی سایت در حال حاضر به دلیل پاره ای از مشکلات فنی غیر فعال می باشد. به شما قول می دهیم به زودی این مشکلات برطرف خواهند شد و شما میتوانید به راحتی از سایت بلدرچین دماوند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

 6. سید مهدی موسوی گفته:

  با سلام
  بنده از طرف یک گروه جهادی(بدون وابستگی خاص) قصد خدمت و ایجاد اشتغال برای مردم کم بضاعت و فقیر رو دارم، اگه به این نتیجه برسیم که دستگاههای جوجه کشی میتونه در فرصت کم (کمتر از ۶ ماه) برای این قشر درآمد زایی به صرفه ای داشته باشه ، به تعداد بالایی از این دستگاهها نیاز داریم(شاید صد دستگاه، کار یا بیشتر)
  تنها اطلاعی که من از این دستگاهها دارم اینه که میشه حتی از اونا تو اتاق هم استفاده کرد!
  راهی وجود داره که ما قانع بشیم(از لحاظ اقتصادی) از این دستگاهها تهیه کنیم؟

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   به نظر می رسد برای این کار نیازمند مشاوره و اطلاعات کافی می باشد که بدون هیچ گونه ضرر و پیشنهاد غیر اصولی هزینه گزافه ننمائید تا مدد جویان شما هم به درآمدزایی برسند.

 7. مسعود گفته:

  ايا در اروميه نمايندگی دارید؟قصد خرید برای عراق دارم لطف كنيد راهنمايى كنيد با توجه به مشكل برق در انجا و كار با موتور برق مشكلي در كار كردن دستگاه ندارد؟بعد یک سوال هر دوره جوجه کشی چه مدت طول ميكشددستكاه مد نظر بندة DQ200sh لطف كنيد قيمت نهايي ان ممنون

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   کار با موتور برق برای دستگاه جوجه کشی مشکلی ندارد. هر دوره جوجه کشی بستگی به تخم پرنده متفاوت است که مثلا برای مرغ ۲۱ روز و بلدرچین ۱۷ روز است. جهت دریافت قیمت دستگاه جوجه کشی با شرکت تماس بگیرید.

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله در اهواز نمایندگی داریم. برای کسب اطلاعات با ما تماس بگیرید.
   تمامی دستگاه های جوجه کشی بلدرچین دماوند این قابلیت را دارند که در دوران ستر و هچر مورد استفاده قرار بگیرند.

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله مازندران هم نمایندگی داریم. لطفا جهت کسب اطلاعات ( آدرس و تلفن ) با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۹۵۵۴۵۱ تماس بگیرید.

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله در کاشان نمایندگی فعال داریم.
   شما میتوانید برای کسب اطلاعات ( تلفن و آدرس ) با شماره تلفن ۰۲۱۷۷۹۵۵۴۵۱ تماس حاصل فرمایید.

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   خیر در نظرآباد نمایندگی نداریم.
   شما میتوانید به صورت حضوری به دفتر مرکزی یا نماینده ما در میدان توحید تهران مراجعه کنید.

  • manager گفته:

   سلام دوست عزیز
   در بیرجند نماینده نداریم. شما جهت سفارش محصول میتوانید با دفتر مرکزی در تهران تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.
   تلفن: ۰۲۱۷۷۹۵۵۴۵۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *