قفس بلدرچین با کیفیت عالی و قیمت مناسب چه ویژگی هایی دارد و از چه اجزایی تشکیل شده است

دسته : بلدرچین

قفس بلدرچین یکی از وسایل مورد نیاز برای پرورش بلدرچین می باشد. برای موفق شدن و کسب سود بیشتر، انتخاب و خرید قفس مناسب یکی از مهم ترین کارها می باشد. اگر قصد خرید قفس بلدرچین دارید حتما این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید. در پایان مقاله شما قادر خواهید بود تا یک قفس بلدرچین با کیفیت را از یک قفس بی کیفیت تشخیص داده و دلیل اختلاف قیمت قفس ها در بازار را بیابید.

توری های قفس بلدرچین

قفس بلدرچین از مجموعه توری های کفه ، دیواره ها و سقف تشکیل می گردد. یک قفس بلدرچین مرغوب باید در تمام این قسمت ها از توری استاندارد تشکیل شده باشد. توری های استاندارد از مفتول هایی با پوشش گالوانیزه گرم تشکیل می شوند. استفاده از توری های آماده رول کارخانه ای به هیچ عنوان مورد قبول نبوده و به نوعی اتلاف سرمایه حساب می شود.

 مفتول های مرغوب به صورت کلاف و از قبل آبکاری گرم شده و بعد وارد کارخانه تولید قفس می گردد، در کارخانه مفتول ها به صورت میله توسط دستگاه سایز شده، و برای بالا بردن استحکام و ایجاد خاصیت ارتجاعی، کشیده و تابیده می شوند. استفاده از مفتول های مسوار این ویژگی ها را به قفس منتقل نمی کنند و استفاده از آن ها در تولید قفس بلدرچین توصیه نمی شود.

فیلم قفس بلدرچین مرغوب تولید شده توسط شرکت بلدرچین دماوند

توری کفه قفس بلدرچین

توری کفه قفس بلدرچین

توری کفه باید از مفتول های ۱.۵ تا ۳ میل به صورت ترکیبی با فاصله های یک دست به طوری که در طول مدت استفاده پای پرنده از آن عبور نکند ساخته شود. همچنین فاصله شبکه ها باید به شکلی باشد که فضولات به راحتی به پایین سقوط کند. از مهمترین ویژگی های توری کفه خاصیت ارتجاعی مفتول های آن می باشد به طوری که در هنگام برخورد تخم بلدرچین با کفه و طی مسیر تا بیرون قفس دچار ترک و شکستگی نشود. شیب کفه قفس بلدرچین از مهمترین نکاتی است که اکثرا مورد توجه قرار نمی گیرد. گاها مشاهده شده شیب کفه ها به قدری زیاد است که موجب خستگی پرندگان و تجمع آنها در قسمت های جلویی قفس می گردد. همچنین این اشکال در طراحی قفس ها موجب جفت گیری ضعیف و گاها بی نتیجه می شود و باروری گله کاهش می یابد.

با کاهش باروری میزان نطفه دار بودن تخم هم کاهش می باد. این کاهش یا بی نطفه بودن باعث می شود با قرار دادن تخم ها در دستگاه جوجه کشی میزان هچ بسیار کمی داشته باشید. مشکلی که اکثر افراد در جوجه کشی بلدرچین دارند همین موضوع می باشد.

اگر شما هم با چنین مشکلاتی روبرو هستید لطفا در بخش نظرات ثبت کنید تا دیگران گرفتار آن مشکل نشوند.

 شیب زیاد همچنین باعث خروج با سرعت بالای تخم ها شده و درصد تخم های غیر قابل جوجه کشی و مصرف را بالا می برد.

شیب مناسب کفه قفس بلدرچین چه مقدار است؟

شیب مناسب ۱۰ تا ۱۲ درصد می باشد.

توری جلویی قفس بلدرچین

توری جلویی قفس بلدرچین

توری جلویی به دلایلی از اهمیت ویژه برخوردار است. عبور نور، هوا ، درب های ورود و خروج پرنده ، و کانال خروج تخم بر اهمیت این بخش از قفس می افزاید.

نکات مهم در طراحی توری جلویی قفس:

 • طراحی درب هایی با امکان سهولت استفاده و ایمن در برابر خروج پرندگان
 • شبکه استاندارد جلویی که مانع خروج پرندگان ریز تر بشود
 • یک نواختی فاصله از توری جلویی با کفه، در سرتاسر قفس

از مهمترین مشکلاتی که قفس های بی کیفیت در پرورش بلدرچین دارند خروج زیاد پرنده از لابلای توری و شبکه خروج تخم است. این اتفاق در مدتی اندک مشکلات جبران ناپذیری را ایجاد می نماید.

برای مثال درنظر بگیرید از یک قفس بلدرچین با ظرفیت ۱۲ پرنده ۲ پرنده خارج شده اند و در سالن سرگردانند. حال اینکه از کدام قفس خارج شده اند خود معمایی است. معمولا کارگران درب یکی از قفس ها را باز کرده و پرنده را جای گذاری می کنند. این کار باعث می شود به مرور بعضی از قفس ها کاهش تولید تخم و تلفات بالا داشته باشند . درحالی که قرار بوده یک متر قفس برای ۱۲ پرنده باشد حالا در اختیار ۱۴ پرنده است. از این دست نکات فراوان در قفس های بی کیفیت مشاهده می گردد.

توری های عمودی کناری و پشتی قفس بلدرچین

این توری ها به نوعی نقش ستون های قفس را دارند که باید مانع شکم دادن توری کف بشوند. اگر این توری ها ظریف و ضعیف باشند به مرور قفس ها حالت خود را از دست می دهند و توری کف را دچار صدمه و گودی می کنند. قفس ها حداقل هر ۵۰ سانت باید توسط این توری ها در طول تقسیم شوند. شبکه های کناری باید حداکثر فاصله مجاز را داشته باشد تا به راحتی هوا در طول قفس جابجا شود.

توری های سقف قفس بلدرچین

اهمیت این بخش در عبور جریان هوا به سمت بالا و عبور شبکه آبخوری نیپل می باشد. البته بلدرچین ها به علت انرژی زیاد گاها پرش هایی را دارند که اگر فاصله شبکه های سقف کمتر از استاندارد باشد بلدرچین ها را دچار لطماتی خواهد کرد.

فاصله و تقسیم طبقات قفس بلدرچین

مهمترین نکته در قفس رعایت فاصله طبقات عبور جریان هوا بین کف قفس و سطح کود موجود در سینی می باشد. رعایت فاصله استاندارد حداقل ۴۰ سانتی متر بین طبقات (ازکف سینی تخلیه کود تا سینی بالایی) ضروری است. رعایت فاصله به توزیع مناسب نور به انتهای قفس ها هم کمک می کند.

با توجه به سالن های پرورش بلدرچین بهترین حالت قرارگیری قفس ها بر روی هم ۴ طبقه به صورت باطری می باشد، مواردی مشاهده شده که برای جبران فضای کم سالن قفس ها را به صورت ۵ طبقه قرارداده اند که خود باعث مشکلاتی می گردد. ازجمله سختی دسترسی به طبقه بالا و پایین می باشد. معمولا در سالن ها اختلاف دمای بالا و پایین وجود دارد که باز هم لطماتی را به پرنده وارد می کند. همچنین گاها از فاصله بین طبقات کم میکنند و یا قفس پایینی را به زمین نزدیک تر می کنند که به اشکالات این کار قبلاَ اشاره گردیده است.

آب خوری قفس های بلدرچین

آبخوری قفس بلدرچین

سیستم آبخوری نیپل مناسب ترین روش برای آب دهی پرندگان درون قفس بلدرچین می باشد. نیپل های قرمز رنگ در استفاده پرنده از نیپل مخصوصا در روزهای اول کمک فراروان میکند. در قفس های بلدرچین از نیپل های فشاری و تک جهت استفاده می شود. استفاده از نلبکی دو پایه نیپل باعث خشک ماندن کود درون سینی می گردد و همچنین در هنگام پرش بلدرچین ها جلوی برخورد با نیپل را می گیرد. هوا گیری نیپل ها در هنگام نصب و آموزش پرندگانی که تازه با نیپل آشنا شده اند ضروری است.

دانخوری قفس بلدرچین

دانخوری قفس بلدرچین

دانخور های استاندارد باید به نحوی طراحی شده باشند تا در مرحله اول به خوبی تمام دان داخل دانخوری را به پرنده برسانند. عرض و عمق زیاد دانخوری مانع رسیدن پرنده به تمام دان می گردد. همچنین ارتفاع کوتاه لبه های بیرونی و عدم وجود زاویه مخالف در لبه بیرونی باعث پاشش دان به بیرون می گردد و کاهش تولید و اتلاف سرمایه را در پی دارد.

پایه های نگهدارنده قفس بلدرچین باید چگونه باشند؟

پایه های قفس بلدرچین

استفاده از شاسی قوی  و استاندارد باعث ثبات قفس ها و عدم حرکت می شود. حرکت های ریز در طول مدت باعث شل شدن و پاره شدن اتصالات و شکستن نیپل ها  می گردد.

سینی تخلیه کود قفس بلدرچین

سینی قفس بلدرچین

سینی ها به دلیل تماس طولانی مدت با کود زود تر از سایر اجزاء قفس فرسوده می شوند. عمر یک قفس بلدرچین خوب و استاندارد باید به طور متوسط ۱۵ سال باشد. ولی این عمر برای سینی ها حداکثر ۳ سال می باشد.  هر سه سال باید سینی های فرسوده تعویض گردند. استفاده از ورق های نازک و یا گالوانیزه نامرغوب گاها عمر سینی ها را به زیر یک سال کاهش می دهد.

اگر تجربه استفاده از قفس بلدچین مرغوب یا نامرغوب را دارید لطفا در بخش نظرات ثبت کنید تا خوانندگان از تجربیات شما استفاده کنند.

قفس بلدرچین غیر استاندارد

نمونه دوم قفس بلدرچین غیر استاندارد

نظرات کاربران

کارشناسان شرکت در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود

7 بهمن 1399

سلام خسته نباشید من تا حدودی اطلاعات جمع کردم میخوام پرورش بلدرچین رو شروع کنم چقدر سرمایه لازم هست برای 1000تا

  23 مرداد 1400

  سلام دوست عزیز
  اگر منظور شما پرورش بلدرچین گوشتی است برای 1000 عدد بلدرچین حدود 15.000.000 تومان هزینه و سرمایه لازم است ولی این تعداد صرفه اقتصادی برای شما ندارد.

25 آبان 1398

سلام.برای بلدرچین تخمگذار حتما باید نر هم داشت یا لزومی نداره؟

  7 بهمن 1398

  سلام دوست عزیز
  اگر تخم بلدرچین فقط برای خوراکی تولید میشود احتیاجی به پرنده نر نیست. در صورتی که قصد تولید تخم بلدرچین نطفه دار دارید باید بلدرچین نر هم داشته باشید.

14 مهر 1398

سلام،من ۱۰ متر قفس دارم وطول وعرض سالنم ۹در۵ متر میباشد به نظر شما چیدن قفسها به چه روشی بهتر هست؟منظور این هست که آیا طول قفسها موازی با طول سالن باشد یا طول قفسها موازی با عرض سالن؟لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر

  8 آبان 1398

  سلام علی عزیز
  بله بهتر است قفس بلدرچین ها را در طول قرار دهید البته ورودی هوا و خروجی در جهت مخالف یعنی در 5 متر باشند.

11 خرداد 1398

سلام و عرض ادب خدمت همه.
ممنونم از سایت پر محتوا تون این م نظرات رو میزارین خیلی عالیه بالاخره این ک از تجربیات همدیگه استفاده میکنیم خیلی کمک میکنه.
بنده هنوز کارو استارت نزدم و اطلاعاتی هم ندارم ک در اختیار دوستان قرار بدم ولی انشالا کار رو ک استارت زدم حتما سعی میکنم با این سایت در ارتباط باشم

  11 خرداد 1398

  سلام دوست عزیز
  از لطف شما نسبت به بلدرچین دماوند متشکریم.
  برای شما آرزوی موفقیت داریم. خوشجال میشویم تجربه شما را درسایت قرار دهیم تا بقیه افراد هم استفاده کنند.

4 اردیبهشت 1398

باعرض سلام و خسته نباشید
من یک قفس ۳×۱/۵ باارتفاع ۲ متر دارم میخواستم واسه شروع استفاده کنم وبعد خونه ۴۰ متری روتبدیل به پرورشگاه کنم
واینکه پرورش جوجه ۱روزه واسه شروع بهتره یاخرید ۳۵روزه و اینکه بازارهدف روکجاپیداکنم وکجاعرضه کنم باتشکر از اهواز

  2 خرداد 1398

  سلام دوست عزیز
  اگر قصد پرورش را دارید که پرنده 35 روزه نیازی به پرورش ندارد و آماده عرضه به بازار هست. پیشنهاد می کنیم با جوجه یکروزه بلدرچین کار خود را شروع کنید تا حدود 40 روز پرورش دهید.

3 اردیبهشت 1398

سلام خسته نباشید
با تشکر از زحمات و اطلاعات مفیدتان
بنده ۶ متر قفس گرفتم از یه کارخانه معتبر ولی درجه دومش بود بهرحال از اون قفسای ۵ طبقه غیر استاندارد و بدردنخور
هر روز ۴ یا ۵ تت بلدرچین کف سالن قدم میزدن و هر دو هفته یه بار مجبور بودم یکی یکی بلدرچینارو تو قفس تنظیم کنم یا اینکه هر روز در تعداد ۱۰۰۰ عدد ۲ تا تلفات داشتم اونم زیر قفس گیر میکردن بهرحال به پرورش دهندگان تازه وارد پیشنهاد میکنم که حتما از قفس دماوند استفاده کنن
البته من خودم بخاطر نبود بازار فروش ورشکست شدم ولی ناامید نشدم حتما اول به بازار و فروش تخما توجه بیشتری کنین بعد کارتونو شروع کنین
با تشکر

3 اسفند 1397

سلام تو تبریز نمابندگی دارین برا تهیه ی قفس یا نه و میخواستم بدونم برای تولید تخم نطفه دار از پانصد بلدرچین چند بلدرچین نر نیازه

  14 اسفند 1397

  سلام دوست عزیز
  برای خرید قفس بلدرچین تخمگذار با دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران تماس بگیرید. 02177955451
  نسبت بلدرچین نر به ماده یک به چهار است. بنابراین به 125 بلدرچین نر نیاز است.

25 بهمن 1397

سلام وخسته ونباشید
هر هزار تا بلدرچین روز چن کیلو دان میخوره؟

  14 اسفند 1397

  سلام دوست عزیز
  به طور متوسط روزی 30 تا 35 کیلو.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله پرورش بلدرچین مراجعه کنید.

17 بهمن 1397

با سلام آیا امکان پرورش بلدرچین گوشتی در قفس وجود دارد ؟ تفاوتی بین قفس بلدرچین گوشتی و تخم گذار وجود دارد ؟ هر قفس توانایی و قابلیت چه تعداد بلدرچین گوشتی دارد ؟ پرورش بلدرچین گوشتی در بستر مناسب تر است یا قفس بنا محدودیت مکان ؟

  14 اسفند 1397

  سلام دوست عزیز
  بله امکان پرورش بلدرچین گوشتی در قفس وجود دارد ولی به صرفه نیست.
  بله قفس های بلدرچین تخمگذار دقیقا مناسب با نیازهای این پرنده برای تخمگذاری طراحی شده است. قفس های بلدرچین گوشتی دارای شبکه های متفاوت و امکانات مورد نیاز برای پرورش جوجه بلدرچین تا زمان کشتار است که در ایران به طور حرفه ای وجود ندارد.
  با توجه به اقلیم ایران و امکانات موجود پرورش بلدرچین گوشتی در بستر به صرفه تر است.

24 دی 1397

سلام روز بخیر
ایا امکان خرید یک عدد قفس 12 تایی برای بلدرچین تخم گذار که توی منزل نگهذاری برای استفاده ازتخمشان هست یا خیر در صورت مثبت بودن لطفا قسمت حدودی اعلام فرمایید متشکرم

  2 بهمن 1397

  سلام دوست عزیز
  خیر در منزل امکان انجام این کار وجود ندارد.

16 دی 1397

قفستون ایرادات زیاد داره از این بهتر میه درست کرد و طراحی کرد

  14 اسفند 1397

  سلام دوست عزیز
  ای کاش برای نمونه به چند مورد از این ایرادها اشاره می کردید.

12 دی 1397

با عرض سلام و خسته نباشید.چندتا سوال داشتم.بلدرچین چه گوشتی چه برا تخم گذاری رو میشه بدونه قفسه رو زمین یا سالن پرورش داد ممنون میشم جواب بدید؟ 

  14 اسفند 1397

  سلام دوست عزیز
  بهترین روش برای پرورش بلدرچین گوشتی در بستر است. نگهداری بلدرچین تخمگذار در بستر به صورت محدود امکان پذیر است ولی بهتر است که در قفس انجام شود.

5 آبان 1397

با سلام . آیا در تبریز نماینده یا فروشنده قفس بلدرچین دارید ؟

  6 آبان 1397

  سلام دوست عزیز
  خیر. شما می توانید جهت سفارش قفس بلدرچین تخمگذار با دفتر مرکزی تماس بگیرید.
  تلفن تماس: 02177955451

4 آبان 1397

سلام وقتتون بخیر
ببخشید یه چندتا سوال عرض میکنم اگ زحمت نباشه با جزئیات دقیق پاسخ دهید خیلی ممنون میشم ، بنده علاقه زیادی ب پرورش بلدرچین تخم‌گذار دارم اصلام هیچ اطلاعی در مورد پرورشش ندارم و از نظر سود و درامد باید از چ تعداد شروع کرد و مدت زمان تخم گذاری در طول سال ایا متوقف میشود یا همواره تولید میکنن و مهمتر اینکه در مناطق سردسیر برای گرما از گرمازایی استفاده شود خیلی ممنون همراهی و سایتتون

  19 آبان 1397

  سلام دوست عزیز
  پیشنهاد ما حداقل نگهداری حدود 3000 تا 4000 عدد بلدرچین و سرمایه ای حدود 60 میلیون تومان است. بازگشت سرمایه در شرایط نسبتا خوب 18 ماه است. شما بلدرچین ها را باید در شرایط کنترل شده از نطر دما و نور قرار دهید. پیشنهاد می کنیم جهت کسب مشاوره کامل و رایگان با شماره تلفن 02177955451 داخلی 105 تماس بگیرید.

24 مهر 1397

با سلام من یه سالن 90 متری با ارتفاع 3 متر دارم چه تعداد بلدرچین برای گله گوشتی میتونم پرورش بدم و میزان جیره لازم تو دوره چقدر هست
با سپاس

  26 مهر 1397

  سلام دوست عزیز
  حدود 3 تا 4 هزار عدد بلدرچین را می توانید در این سالن با رعایت تهویه نگهدارید. اگر از جیره مناسب استفاده کنید حدود 700 تا 750 گرم برای هر عدد بلدرچین در کل دوره نیاز است.

20 مهر 1397

سلام وخسته نباشید سوالی که داشتم میخواستم بدونم ایا برای پرورش بلدرچین گوشتی به صورت جوجه یک روزه نیازی به قفسه هستش یانه.با تشکر

  22 مهر 1397

  سلام دوست عزیز
  خیر احتیاجی به قفس نیست و مثل جوجه مرغ در کف و روی بستر پرورش دهید.

3 مهر 1397

با عرض سلام.می خواستم بدانم نمایندگی در شهرستان هم دارید،مثلا من می خواهم با ۵۰ تا بلدرچین شروع کنم توی شهر قم چطور می تونم قفس تهیه کنم.

  3 مهر 1397

  سلام دوست عزیز
  شما در چه شهری ساکن هستید؟ در ضمن حداقل فروش قفس بلدرچین دماوند 5 متر برای 1000 عدد بلدرچین می باشد.

   4 آبان 1397

   سلام 5 متر قفس برای هزار عدد بلدرچین چه قیمت.است؟

    6 آبان 1397

    سلام دوست عزیز
    در حال حاضر متری 1.150.000 تومان می باشد. شما می توانید جهت استعلام قیمت بروز با دفتر تماس بگیرید.

   8 آذر 1397

   سلام
   ابعاد یک قفس برای ۱۰۰۰بلدرچین چقدره ؟آیامیشه توبالکن خونه اون رومسقرکرد؟

    3 دی 1397

    سلام دوست عزیز
    حدودا در هر یک متر مربع قفس بلدرچین شما می توانید 80 تا 100 عدد پرنده نگهداری کنید ولی بستگی به نوع قفس هم دارد. شما نمی توانید از بالکن استفاده کنید زیرا بوی حاصله از بلدرچین ها، شما و دیگران را آزار و اذیت می کند.

2 مهر 1397

سلام
لطفا در مورد درآمد و بازدهی در واحد کار اطلاعات بدهید جهت تصمیم گیری بهتر که بطور مثال در یک واحد nتایی بطور متوسط چقدر درآمد زایی دارد .
باتشکر

  5 مهر 1397

  سلام دوست عزیز
  در قسمت تخم گذاری حدود 18 ماه برگشت سرمایه دارد و در قسمت تولید و پرورش جوجه گوشتی که احتیاج به سرمایه دارد 2.5 تا 3 سال. پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله پرورش بلدرچین را مطالعه فرمایید.

13 شهریور 1397

سلام
با تشکر از سایت بسیار خوب وپر محتوا تون
میخواستم بدانم ایا در یک زیر زمین با مساحت 60 متر مربع برای شروع چند بلدرچین تخم گذار و چند متر قفس مورد نیاز میباشدویا اصلا شما زیرزمین را برای این کار توصیه میکنید یا خیر
با تشکر

  3 آبان 1397

  سلام دوست عزیز
  نگهداری بلدرچین در زیر زمین به دلیل عدم تهویه مناسب پیشنهاد نمی شود.

8 شهریور 1397

با عرض سلام و خسته نباشید.میخواستم برا پرورش 2000بلدرچین به چند قفس 4طبقه نیاز هست؟در ضمن قیمت روز قفسها متری چند هست؟ایا بنظر شما از قفس دوبل استفاده کنم یا قفس تکی؟ممنون لطفا راهنمایی کنین.

  10 شهریور 1397

  سلام دوست عزیز
  شما برای نگهداری 2000 عدد بلدرچین به 10 متر قفس نیاز دارید. استفاده از قفس یک طرفه همانطور که در مقاله بیان شده است بهتر از قفس های دو طرفه می باشد. لطفا برای کسب قیمت به روز قفس بلدرچین دماوند با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
  تلفن تماس: 02177955451

11 خرداد 1397

سلام.من میخواهم راهنمایی فرمایید از کجا قفس تهیه کنم ونحوه درست کردن قفس را اموزش ببینم 2-دان تهیه کنم 3- تخم و جوجه تهیه کنم

  12 خرداد 1397

  سلام دوست عزیز
  شما می توانید برای تهیه قفس بلدرچین با شماره تلفن 02177955451 تماس بگیرید.
  برای تهیه دان بلدرچین نیز می توانید مقاله دان بلدرچین را چطور بسازیم که در سایت موجود می باشد مطالعه کنید.

9 خرداد 1397

باسلام من می خوام تازه کار شروع کنم وبا 500 بلدرچین می خواستم بدون چند قفس 4طبقه می خوام وقیمتش چقدر میشه
وآیا قفس درابعاد وطبقات دیگر هم دارید

  12 خرداد 1397

  سلام دوست عزیز
  برای هر 200 عدد بلدرچین به یک متر قفس نیاز دارید.
  قفس های تولید شده توسط بلدرچین دماوند 4 طبقه می باشند و امکان تغییرات در طبقات وجود دارد. البته پیشنهاد میکنیم از قفس های 5 طبقه یا بیشتر به دلیل دسترسی سخت به پرندگان و تخم آن ها در طبقات بالا استفاده نکنید. همچنین اختلاف دمای بالا و پایین اتاق باعث میشود که پرندگان در طبقات بالا در گرمای بیشتری نسبت به بلدرچین های طبقه پایین باشند و به اصطلاح له له بزنند که باعث مرگ و میر آن ها می شود.

1 اردیبهشت 1397

سلام
وقت بخیر
لطفا بفرمایید
۱ – قیمت قفس اتوماتیک چهار طبقه دو طرفه به طول ده متر چقدر می باشد؟

۲ – آیا فقط در طول ۱۰ متر تولید شده ؟؟ اگر در طول های متفاوت تولید شده قیمت آن را به تفکیک طول اعلام بفرمایید

مهدی شیشه چی از مشهد

  24 خرداد 1397

  سلام دوست عزیز
  قفس بلدرچین در هر متراژی که شما نیاز داشته باشید تولید میشود.
  با توجه به شرایط اقتصادی لطفا بروز قیمت بگیرید.
  تلفن تماس جهت استعلام قیمت: 02177955451

25 اسفند 1396

سلام قفس بلدر چین بطول 10متر وچهار طبقه قیمت تمام شده اش چقدر میشود ممنون لطفا راهنمایی بفرمایید

19 اسفند 1396

من تازه میخوام شروع کنم به پرورش بلدرچین تخم گزار راهنمای میخوام اول باید چه کار کنم

  19 اردیبهشت 1397

  خیلی عالی است

   19 اردیبهشت 1397

   سلام خسته نباشیدبنده در سایت تمام نظرات شما عزیزان مشاهده کردم خیلی عالی بود.ولی من یک سوله ای به ابعاد6×۲۵مترساخته ام وتوئ بقیه کارهایش مانده ام که چکارکنم .از دوستان عزیزم می‌خواهم مرا یاری بکنند باتشکر

    30 دی 1399

    سلام دوست عزیز
    در این ابعاد جهت پرورش بلدرچین حدود 7 تا 8 هزار عدد میتوانید جوجه یکروزه تهیه و به مرحله کشتار برسانید. البته در مرحله اول پیشنهاد میکنیم از 50 درصد ظرفیت استفاده کنید تا تجربه کافی را کسب کنید. اگر سوال خاصی هم داشتید میتوانید با مشاورین شرکت تماس بگیرید. تلفن تماس: 02177955451 داخلی 2

22 بهمن 1396

سلام خواهشاًدر مورد دما وروشنایی فضا بلدرچین اطلاعاتی بگذارین

  24 خرداد 1397

  سلام دوست عزیز
  دمای ایده آل برای پرورش بلدرچین بین 22 تا 27 درجه سانتیگراد و روشنایی نبر 16 تا 17 ساعت میباشد.

29 دی 1396

با سلام. میخواستم بدونم تعداد پنج هزار تا بلدرچین تخمگذار با احتساب خرج خورد و خوراک و غیره ماهیانه چقدر درآمد داره و اینکه بازار فروش تخم و گوشت بلدرچین تو ایران چطوره فروشش و مشتری پیدا کردن سخته ؟ممنون از راهنماییتون

24 دی 1396

سلام قیمت قفس اتوماتیک چهار طبقه دو طرفه به طول ده متر چقدر می باشد؟

29 آذر 1396

سلام
سال گذشته چون تو سالن جا نداشتم قفس بلدرچین تخمگذار یک طرفه سفارش دادم برام ساختن ولی هر دفعه می رفتم سالن می دیدم بلدرچین ها له له میزنن اول فکر کردم مشکل آب هست بعدا فهمیدم که وقتی قفس به دیوار می چسبه هوادهی یه مشکل می خوره و تلفات بلدرچین ها بالا میره خواهشا پیام من رو نمایش بدید تا کسی این اشتباه رو تکرار نکنه.